Bilgin SMM

DANIŞMANLARIMIZ

- ŞEVKİ ATİLLA ÇAKA (YMM)

- DURSUN DEMİR (EMEKLİ VERGİ DENETMENİ – AVUKAT)

- MURAT BİLGİN ( SOSYAL GÜVENLİK MÜŞAVİRİ)

- GÜLCAN YANATMA BİLGİN (SMMM)

EKİBİMİZ

– GÜLCAN YANATMA BİLGİN

– 1978 İstanbul doğumlu Gülcan Bilgin ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul da tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye bölümü mezunu olup 2003 yılından itibaren mesleki faaliyetini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

– MURAT BİLGİN

– 1973 Erzurum doğumlu Murat Bilgin ilk ve orta öğrenimini Erzurumda, lise öğrenimini İstanbulda tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi MYO’nu bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi İktisat Fakultesi Kamu Yönetimi bölümü mezunu olup 1996 yılından itibaren mesleki faaliyetini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

– CANAN UĞUR YILDIRIM

– 1991 İstanbul doğumlu olup ilk, orta ve lise eğitimini istanbulda tamamlamış olup, Trakya Üniversitesi (Havsa) MYO maliye bölümünü bitirdikten sonra Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İİBF Maliye bölümünü bitirmiş olup mesleğini devam ettirmektedir.

– GÜRKAN CÜCÜ (ANTALYA OFİSİ)

– Ağrı doğumlu olan Gürkan Gücü, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Maliye bölümünü mezunudur. Mesleğe 1998 yılında atılmış, 2005 yılında büro tescilini almıştır. Evli ve bir çocuk babası olan Gürkan Gücü mesleğini S.M.M.M olarak sürdürmektedir.