Bilgin SMM

- TÜRKİYE’DEN EMEKLİLİK MÜJDESİ - YURTDIŞI İŞE GİRİŞ TARİHİ SGK İÇİNDE BAŞLANGIÇ SAYILMAYA BAŞLANDI!

Türkiye ile sosyal güvenlik sözleşmesi imzalayan ülkelerdeki işe başlama tarihi sözleşmeler gereğince SGK’dan emeklilik için de başlangıç sayılmalı ama SGK bunu kabul etmiyor.

Görüntüle

İhbar Öneli Bölünerek Tazminatı Kısmi Olarak Ödenebilir mi?

Hizmet akdinin feshi konusunda bildirim önelleri hususu 4857 sayılı İş Kanunu(1)’nun 17. maddesinde hükme bağlanmıştır. Söz konusu düzenleme, süresi belirli...

Görüntüle

Dul Ve Yetim Aylığı, İşlem Ve Oranları

Sigortalının eşine bağlanacak ölüm aylığı sigortal...

Görüntüle